Připravované akce

Počet nalezených akcí: 3

O NEJKRÁSNĚJŠÍ ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ

  • Litoměřice

  • 16.04.2021 - 22.04.2021

Využijte své představivosti a vytvořte z materiálu, který najdete doma či v přírodě, koště pro malou čarodějnici. (Koště může být celé vyrobené nebo jen originálně nazdobené nějaké vaše domácí.) Fotografii koštěte zašlete s Vaším jménem a věkem formou MMS na tel. číslo 602 589 901 nebo na e-mail Iljena.vancova@ddmrozmaryn.cz. Zasílat své soutěžní obrázky můžete od pátku 16. 4. do čtvrtka 22. 4. (do 18:00 hod.) Zúčastnit se může kdokoliv, soutěž je věkově bez omezení. Losování vítězného košťátka proběhne formou veřejného lajkování na facebooku DDM Rozmarýn. Lajkovat můžete od 24. 4. do 30. 4. 3 výtvory s největším počtem lajků budou zveřejněny na fb stránkách DDM Rozmarýn. Výherce bude telefonicky kontaktován o možnosti vyzvednutí výhry.

ŽELVÍ PUTOVÁNÍ

  • Litoměřice

  • 22.04.2021 - 25.04.2021

Den Země je každoroční celosvětová událost organizovaná 22. dubna, zaměřená na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. K této příležitosti jsme pro vás připravili hru pro celou rodinu. Hra se jmenuje Želví putování. Dozvíte se něco o životě mořských želv a také se naučíte, jak chránit mořské želvy, které patří mezi ohrožené druhy. Každý, kdo si hru zahraje a odevzdá vyplněné pracovní listy bude zařazen do slosování o tři pěkné odměny. Abyste tuto hru v pohodě zvládli, je nutné si vytisknout všechny pracovní listy, nebo si je můžete vyzvednout v dřevěné schránce, která bude připevněná na plotě DDM Rozmarýn. Dále budete potřebovat chytrý telefon s daty, propisku a barevnou fixu nebo pastelku. Pokud nemáte data, tak si přehrajte nápovědná videa doma, QR kódy najdete na poslední straně. Pak už jen dobrou náladu a hurá do terénu. A než vyrazíte zlepšete si náladu a získejte první informace s písničkou, kterou najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=PN24_hIMlsI&t=2s V pracovních listech najdete 12 úkolů. Po Litoměřicích je rozmístěno 10 stanovišť, která jsou propojena s úkoly v pracovních listech. Stanoviště jsou zakreslena na mapě a doporučujeme je obejít tak, jak jsou očíslována. Video na stanovišti č. 4 je nápovědou také pro stanoviště 5-9. Na těchto stanovištích jsou videa stejná. Stanoviště: Start - DDM Rozmarýn - plot (pokud nemáte vlastní pracovní listy) 1. Česká pošta Pokratice - strom 2. Dětské hřiště Modrý slon - lampa 3. Workoutové hřiště Ladova – plot 4. Lávka přes potok – zábradlí 5. Betonový sloup u křižovatky (začátek panelové cesty k dráze BMX) 6. Hřiště nad Dětským domovem – strom 7. Sousoší lvi – strom 8. Rozcestí Kozinova a Neumannova – strom 9. 7. ZŠ Havlíčkova – strom 10. Zahrada DDM Rozmarýn – strom Cíl - DDM Rozmarýn – vrátka na zahradu Doplňte pracovní listy a spolu se splněnými úkoly vhoďte nejpozději 25.4.2021 do dřevěné schránky připevněné na plotě DDM Rozmarýn. Nezapomeňte uvést své jméno a telefon. Při odevzdání budete automaticky zařazeni do slosování. To proběhne v úterý 27. 4. 2021. Vítěze budeme kontaktovat telefonicky. Těšíme se na všechny želví ochranáře.

ČAROVNÝ LES - ČARODĚJNICE V LITOMĚŘICÍCH

  • Věk 4-8

  • Střelecký ostrov

  • 26.04.2021 - 02.05.2021

Čarodějný les je zábavná aktivita pro rodiče s dětmi, určená pro věkovou kategorii od 4 do 8 let. Od 26. dubna 14:00 h. do 2. května pro vás bude připravena stezka plná zábavných úkolů na Střeleckém ostrově. Můžete se těšit na 10 úkolů a 9 indicií, které slouží jako přísady do lektvaru Štěstí. Recept lektvaru, tedy všechny jeho přísady společně se svým jménem, příjmením, přezdívkou a věkem zašlete na tel. č. 602 589 901 – Iljena Vančová. Veškeré obdržené SMS se správným složením kouzelného lektvaru budou zařazeny do slosování o 10 balíčků. Výherci budou kontaktováni formou sms a zveřejněni pod přezdívkou na FB DDM Rozmarýn. První stanoviště je označené cedulkou START a nachází se u workoutového hřiště za letním kinem. Úkoly jsou rozmístěny v prostoru od workoutového hřiště až pod Tyršův most. Každý úkol je označen pořadovým číslem a v rohu obrázkem čarodějnice. (Úkoly 1-8 lze plnit na přeskáčku, úkoly 9-10 si nechejte až nakonec.) Starší děti a dospělí si dobrovolně mohou splnit malý testík „Tradice-Pálení čarodějnic“