Novinky

04.09.2017 ZAHÁJENÍ KROUŽKŮ V DDM ROZMARÝN

V týdnu od 11.-15.9. se budou konat informativní schůzky k zájmovým útvarům, jejich termíny jsou zveřejněny na hlavní stránce. Pravidelná činnost zájmových útvarů bude zahájena v týdnu od 18.9. v termínech průběžně zveřejňovaných u jednotlivých kroužků.

15.06.2017 Aktualizována sekce Nabídka kroužků 2017-2018

Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok je průběžně aktualizována. Povoleno bylo online přihlašování u většiny kroužků. Online přihlašování není možné u kroužků kde je nutné provést rozřazování do skupin, bude provedeno po 11.9.2017.

STRAŠIDELNÉ SKLEPENÍ 2016

03.10.2016 Již po sedmnácté pořádal DDM Rozmarýn v litoměřickém sklepení setkání místních strašidel, která vždy ráda tuto příležitost využijí k tomu, aby ukázala návštěvníkům litoměřického vinobraní svoje umění. Na dvacet duchů, čarodějnic, kostlivců a dalších pohádkových bytostí se schovávalo v tmavých zákoutích historického sklepení a přepadalo nic netušící děti a jejich rodiče. Někdo se lekl, někdo se rád zasmál, i trocha pláče se objevilo, ale ve výsledku to byla dobrá zábava pro všechny zúčastněné. Dlouhý zástup u vchodu a celkový počet více než 400 návštěvníků potěšil i strašidla, která přislíbila, že dorazí i v příštím roce. Poděkování za akci náleží i studentům litoměřické Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, kteří se o strašidla zodpovědně starali. 

Fotografie z akce je možné shlédnout v příslušné fotogalerii.

Naši partneři