Novinky

15.01.2018 DOKUMENTY K LETNÍMU TÁBORU

V sekci Prázdninová činnost naleznete všechny potřebné informace k letnímu táboru.

15.06.2017 Aktualizována sekce Nabídka kroužků 2017-2018

Nabídka zájmových útvarů na nový školní rok je průběžně aktualizována. Povoleno bylo online přihlašování u většiny kroužků. .

ÚSPĚŠNÝ ROK MAŽORETEK

22.04.2016     V neděli 3. 4. 2016 úspěšně reprezentovaly mažoretky DDM Rozmarýn Litoměřice na soutěži Děti v akci konanou v Praze na Chodově. Této soutěže se účastní soubory z různých míst republiky, které jsou rozděleny do kategorií dle výkonnosti s cílem zajistit všem stejnou šanci na pódiové umístění. Na tuto akci se tak mohou přihlásit jak profesionální týmy, tak skupiny, které se tomuto sportu věnují na zájmové úrovni. Naše děvčata si odtud odvezla jedno druhé místo a jedno nepopulární čtvrté místo, kde jim opravdu o pověstný vlásek uteklo místo třetí.
    Další soutěž se konala dne 16. 4. 2016 v České Kamenici, kde se konal 5. ročník Českokamenické mažoretky. Této soutěže se děvčata účastnila poprvé a hned si odtud odvezla pěkná umístění. Tentokrát mladší kadetky se konečně dočkaly stupňů vítězů, protože se zde umístily na 1. místě, což znamenalo obrovskou radost pro rodiče a děti. Smolnou bramborovou medaili tentokrát získaly starší juniorky, které při bodové shodě posunulo na čtvrté místo pomocné hodnocení.
    Na tyto úspěchy se budou děvčaty snažit navázat na další soutěži, která se uskuteční
v 10. 6. 2016 v Duchcově. Již nyní se pilně připravují na pravidelných trénincích s novou motivací, kterou jim dodala medailová umístění.

Naši partneři