Novinky

23.11.2020 NOVÁ MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Dle Usnesení Vlády ČR je DDM do odvolání uzavřeno. Více informací naleznete v článku MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ.

02.11.2020 RECEPCE DDM

Po dobu mimořádného opatření bude recepce DDM Rozmarýn od pondělí do čtvrtka k dispozici na příjem přihlášek a plateb zájmových útvarů od 08:00 do 12:00 hodin.

02.11.2020 KOMPENZACE ZA POZASTAVENÍ ČINNOSTI

Po ukončení mimořádných opatření a obnovení činnosti DDM Rozmarýn, budou roční poplatky všech kroužků sníženy. Všem, kteří již roční poplatek uhradili, bude vrácen rozdíl.

24.09.2020 VIDEA A ČLÁNKY

Veškeré reportáže a články z činnosti DDM Rozmarýn z předešlých let, naleznete nově v záložce Archiv.

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

23.11.2020

Dle Usnesení Vlády ČR ze dne 8. října 2020 o přijetí krizového opatření, Vláda omezuje provoz středisek volného času a školních klubů, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání. Tento stav je prodloužen do odvolání.

DDM Rozmarýn bude uzavřen až do odvolání.

Po ukončení mimořádných opatření a obnovení činnosti DDM Rozmarýn, budou roční poplatky všech kroužků sníženy. Všem, kteří již roční poplatek uhradili, bude vrácen rozdíl.
 
Komunikujeme prostřednictvím www.mitkamjit.cz
Zde najdete nápady a náměty k činnosti, včetně návodů. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření. Nově na tomto portálu lze pod záložkou KAZ - Klub anonymních záškoláků aneb pomůžeme vám s učením, zažádat o pomoc s doučováním.    

​Hlavní budova DDM Rozmarýn na Plešivecké 15, je pro veřejnost otevřena od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 12:00 hodin (přihlášky, informace).   
 
Celý dokument k pročtení zde Mimořádná opatření.  

Sada opatření – Opatření pro školy  .

Naši partneři